drKamil Pietrasik
język: polski
PL
|język: English
EN
O MNIE   GALERIA   OPINIE PACJENTÓW   CENNIK
MODELOWANIE SYLWETKI
Plastyka ramion jest operacją przeznaczoną dla osób z nadmiarem skóry i tkanki podskórnej pragnących poprawić wygląd estetyczny tej części ciała.

Kandydatami są często osoby po znacznej redukcji masy ciała lub pacjenci z nadmiernymi fałdami skóry na wysokości ramion, powstałymi w wyniku naturalnego procesu starzenia się. Jeśli jędrność i napięcie skóry ramion są dobre, a nadmiar tkanki tłuszczowej niezbyt duży, dr Pietrasik modeluje kształt ramion wyłącznie przy pomocy liposukcji. W pozostałych przypadkach konieczne jest chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry i tkanki podskórnej.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym.

Cięcia zlokalizowane są w okolicy dołu pachowego i na tylno-przyśrodkowej powierzchni ramion. W okresie pooperacyjnym (4 tyg.) zalecane jest stosowanie elastycznych rękawów uciskowych sprzyjających zmniejszaniu się obrzęków, gojeniu ran i zmniejszeniu blizn.

Powrót do normalnej aktywności zawodowej następuje po 7-10 dniach od zabiegu oczywiście jeśli praca nie jest intensywną pracą fizyczną dla kończyn górnych.

Powrót do ćwiczeń sportowych (tj. jogging, fitness) następuje po 2-3 miesiącach od operacji.

Uzyskane wyniki są trwałe lecz nie permanentne. Operowana okolica zostaje odmłodzona lecz nie zatrzymane są naturalne procesy starzenia. Istotne zmiany masy ciał mogą zmienić pierwotnie dobry wynik estetyczny operacji.

Powyższa prezentacja jest tylko skrótową informacją i nie zastępuje konsultacji medycznej.

GALERIA
InstagramFaceBook
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.