drKamil Pietrasik
język: polski
PL
|język: English
EN
O MNIE   GALERIA   OPINIE PACJENTÓW   CENNIK
MODELOWANIE SYLWETKI
Plastyka ud jest operacją przeznaczoną dla osób pragnących poprawić wygląd estetyczny tej części ciała.

Operacja ta nie jest alternatywą dla procesu odchudzania a jedynie może stanowić jego uzupełnienie.
Kandydatami do liftingu ud są często osoby po znacznej redukcji masy ciała lub pacjenci, u których doszło do wytworzenia się nadmiernych fałdów skóry na udach w wyniku naturalnego procesu starzenia się. W sytuacji gdy jędrność i napięcie skóry ud są dobre, a nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej nie jest zbyt obfity, Dr Pietrasik modeluje ich kształt wyłącznie przy pomocy liposukcji. W pozostałych przypadkach konieczne jest poza liposukcją chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym.

Cięcia zlokalizowane są na przyśrodkowej powierzchni ud.

Pacjenci po liftingu ud pozostają na noc w klinice.

Powrót do normalnej aktywności zawodowej następuje po 7-10 dniach od zabiegu, jeśli praca nie jest intensywną pracą fizyczną kończyn dolnych. Powrót do ćwiczeń sportowych (jogging, fitness) następuje po 2-3 miesiącach od operacji. W okresie pooperacyjnym zalecane jest stosowanie rajstop uciskowych (przez 6-8 tyg.), co pozwala zmniejszyć obrzęki, sprzyja gojeniu ran i zmniejsza blizny.

Uzyskane wyniki są trwałe, ale nie permanentne. Operacja pozwala odmłodzić wygląd ud, lecz nie zatrzymuje naturalnego procesu starzenia. Także przyrost masy ciał i hormony mogą zmienić pierwotnie dobry wynik estetyczny.

Powyższa prezentacja jest tylko skrótową informacją i nie zastępuje konsultacji medycznej.

GALERIA
InstagramFaceBook
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.