drKamil Pietrasik
język: polski
PL
|język: English
EN
O MNIE   GALERIA   OPINIE PACJENTÓW   CENNIK
O MNIE
Dr. n. med. Kamil Pietrasik
Dr. n. med. Kamil Pietrasik SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ
UAB-Certifficate_edited.jpg
INNE CERTYFIKATY
Witam,

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Mam nadzieję, że znajdą Państwo tutaj  potrzebne informacje. Gdyby jednak pojawiły się jakieś pytania lub wątpliwości proszę o kontakt e-mailem lub telefonicznie.

Najważniejszą wartością łączącą pacjenta i lekarza jest zaufanie. Aby mieć do kogoś zaufanie należy go poznać. Pozwolę sobie na krótkie przedstawienie własnej osoby.
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej wykształconym w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Posiadam polskie i amerykańskie prawo wykonywania zawodu.
Akademię Medyczną w Warszawie ukończyłem z wyróżnieniem w  roku 1997. Obecnie pracuję jako wykładowca w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Przez 15 lat wykładałem anatomię w  Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, za co zostałem uhonorowany nagrodą dydaktyczną JM Rektora WUM.
Od wczesnych lat studenckich interesowałem się chirurgią plastyczną. Już wtedy zorientowałem się, że podstawą każdego zabiegu operacyjnego - a w szczególności zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej - jest doskonała znajomość anatomii. Poświeciłem temu zagadnieniu 15 lat. W tym okresie poza działalnością dydaktyczną prowadziłem własne badania naukowe prezentując ich wyniki w licznych publikacjach i·na zjazdach krajowych i zagranicznych. W maju 2005 roku obroniłem pracę doktorską, za którą otrzymałem wyróżnienie oraz nagrodę JM Rektora WUM.

Jednocześnie z pogłębianiem wiedzy na temat budowy ludzkiego ciała oddawałem każdą wolną chwilę mojej drugiej wielkiej pasji jaką jest historia sztuki. Te dwie dyscypliny stanowiły doskonałą podbudowę do chirurgii plastycznej łączącej w sobie elementy medycyny i sztuki.

Znajomość anatomii i poczucie piękna nie są jeszcze gwarantem sukcesu chirurga plastyka. Swoje umiejętności operatorskie nabywałem w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM, w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP oraz w czasie licznych staży zagranicznych w Stanach Zjednoczonych w takich placówkach jak Harvard Medical School czy University of Alabama at Birmingham.  W celu uzyskania amerykańskiego prawa zawodu lekarza umożliwiającego czynne szkolenie i wykonywanie operacji w 1999 nostryfikowałem dyplom lekarza uzyskując certyfikat ECFMG. Dzięki posiadanym uprawnieniom odbyłem roczny fellowship w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Birmingham w Alabamie, gdzie pod okiem uznanych światowych autorytetów Dr L. Vasconez’a i Dr J. Grotting’a nabywałem dalszego doświadczenia w chirurgii estetycznej.

Wieloletniej edukacji w kraju i za granicą przyświecała zawsze jedna idea: „zdobycia maksymalnego doświadczenia w chirurgii plastycznej na poziomie międzynarodowym”. Ze swej strony zrobiłem wszystko aby moi pacjenci mogli otrzymać usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie.

Czy mi się udało? Ocenią Państwo sami.
Zapraszam serdecznie do kontaktu.

InstagramFaceBook
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.