fbpx
info@drpietrasik.pl +48 721 838 347

Opinie Pacjentów

Dominika

Abdominoplastyka z szyciem mięśni prostych: Do doktora Pietrasika udałam się w wakacje 2020, podczas wizyty wysłuchał mnie z uwagą, obejrzał problematyczne miejsce, spokojnie tłumaczył wszystkie aspekty operacji. Termin operacji został ustalony, a pomiędzy ostatnią wizytą a operacją byłiśmy w ciągłym kontakcie i doktor bardzo szybko odpowiadał na moje dalsze pytania i obawy. Dzień operacji: czułam się całkowicie zaopiekowana, warunki i personel w szpitalu Enel-med przewyższał moje oczekiwania. Po operacji byłam pod ciągłą opieką, panią pielęgniarka zaglądała do mnie bardzo często. Dr Pietrasik także zajrzał do mnie aby sprawdzić jak się czuję i opowiedzieć o operacji. Po operacji byłam zaopiekowana przez pani pielęgniarkę, panią Basię (niesamowite podejście do pacjentów, bardzo jestem jej wdzięczna) oraz przez doktora Pietrasika. Podsumowywując: poziom mojego zadowolenia z przebiegu przygotowań i operacji jest bardzo wysoki, nie wiem czy mogłoby być lepiej. Efekt po operacji podsumowywują słowa fizjoterapeuty: co to za cudotwórca robił Pani operację! Ja w końcu nie wyglądam jak w ciąży a rozmiar zmniejszył się z 42/44 do 36. Nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z operacją. Gorąco polecam dr Pietrasik, naprawdę zna się na tym co robi a blizna jest tak ładna, że czasami nie mogę jej znaleźć.

Aneta

Polecam Pana dr Pietrasika z całego serca. Spełnił moje marzenia o pięknych uszach. Lekarz znający się na tym co robi. Miły, uprzejmy,konkretny.

Iłża

Anna R

Dr. Kamil Pietrasik jest bardzo miłym,uprzejmym i kompetentnym lekarzem. Od operacji minął miesiąc 21 grudnia 2021 (podniesienie, redukcja i duża asymetria, plus implanty). Nie było żadnego problemu, dr. Pietrasik wykonał kawał dobrej roboty. Klinika Enel-Med i cała obsługa szpitala na najwyższym poziomie. Wynik po operacji niesamowity,piersi wyglądają naturalnie i takiego efektu oczekiwałam.Wyjątkowy lekarz POLECAM z czystym sumieniem Dr. Kamila Pietrasika

Warszawa

Anna

Lekarz z powołania,dla którego dobro,zdrowie i bezpieczeństwo stawiane jest ponad wszystko. Człowiek niezwykle profesjonalny,świadomy swojej misji,ciepły,kulturalny a przy tym rzeczowy i konkretny.Wsłuchuje się w pacjenta,potrafi znaleźć"złoty środek"między potrzebami a estetyką i dobrym smakiem ,dba o terminy.Przy nim każda kobieta czuje się"zaopiekowana" od pierwszej wizyty,poprzez każdy mail, niesamowite wsparcie psychiczne do dnia zabiegu i późniejszej opieki pooperacyjnej. Dr Pietrasik przywrócił mi naturalny wygląd i wiarę w drugiego człowieka. Po prostu "dziękuję" Polecam w 100%

Majdan

T.G.

Bardzo polecam Dr. Kamila Pietrasika . Spełnił moje marzenie o pięknych piersiach . Konsultacja dała mi jasny sygnał ,że trafiłam w dobre ręce . Bardzo kulturalny i doświadczony doktor . Odpowiadał na każde moje pytania . Również przed operacja bardzo szybko odpowiadał na moje maile . Opieka przedoperacyjna jak i ta po zabiegu świetna - zupełnie nie było się czego obawiać . Tak jak doktor zapewniał ,nic mnie nie bolało. Po operacji dostałam jasne zalecenia ,wszystko goiło się tak jak powinno . Doktor przez cały czas rekonwalescencji był pod mailem ,jak również mogłam udać się na konsultacje . Byłam całkowicie spokojna . Po 4 miesiącach od zabiegu już w pełni mogę powiedzieć ,że było warto . Doktor Pietrasik to również bardzo uśmiechnięty i serdeczny człowiek , również słowa podziękowania kieruję do Pani Basi -pielęgniarki ,szalenie miła i pomocna osoba . Jestem naprawdę zadowolona , trafiłam w świetne ręce , i gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzje o zabiegu - nie miałabym wątpliwości , że tak !

Warszawa

Miłosz Galiński

Serdecznie polecam, świetny lekarz z ogromnym doświadczeniem, miałem przeprowadzoną plastykę powieki lewej z rekonstrukcją mięśnia dźwigowego. Z przebiegu operacji jak i efektu jestem bardzo zadowolony. Była to wyjątkowa operacja, ponieważ miałem 50% szans, że operacja się powiedzie, ale zaryzykowałem i efekt jest świetny.

Piotrków Trybunalski

Ania

Pan doktor wykonał u mnie abdominoplastyke. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu !

Mariia Lorek

Dr. Pietrasik wykonał u mnie plastyke powiek górnych naprawdę jestem zadowolona efekt super mimo krótkiego czasu po zabiegu Wyjątkowy lekarz POLECAM

Warszawa

Natalia

Jestem bardzo zadowolona z operacji, która odbyła się w Centrum Chirurgii Plastycznej Malia u dr. Kamila Pietrasika. To wspaniały lekarz, bardzo miły i przede wszystkim doświadczony. Moim problemem była duża asymetria piersi, Pan doktor fachowo ocenił możliwość operacji i wytłumaczył mi wszystko dokładnie. Konieczna była redukcja i plastyka piersi. Od operacji minęło pół roku. Bardzo miło wspominam okres rekonwalescencji, zarówno przed i po operacji byłam w stałym kontakcie z doktorem. Nie miałam żadnych komplikacji, a efekty są wspaniałe- czuję się lepiej psychicznie i fizycznie. Blizny są praktycznie niewidoczne. Cena zabiegu była przystępna, a wygląd kliniki nowoczesny z przemiłą opieką pielęgniarską i personelem. Bardzo polecam każdemu dr. Kamila Pietrasika :).

Wyszków

Zadowolona pacjentka 🙂

Dr. Kamil Pietrasik jest bardzo milym, uprzejmym i kompetetnym lekarzem. Zawsze znajdzie dla pacjenta czas, czy przed czy po operacji. Wszystko bardzo dokladnie i zrozumiale tlumaczy. Wynik jest niesamowity, a operacja byla trudna do wykonania (duza asymetria). Jestem bardzo zadowlona i polecam czystym sumieniem dalej.

WRK

LTZ_WRK

Dr Pietrasik - profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Rekonstrukcja prostowników wykonana idealnie. Polecam z czystym sercem.

WRK

Uszczęśliwiona pacjentka

U dr Pietrasika przeszłam operację symetryzacji piersi, której poprzedni chirurg, u którego byłam na konsultacji, bał się podjąć. Dr Pietrasik przedstawił mi kilka różnych nowatorskich metod tej operacji, po czym ostateczną decyzję podjęłam ja. Przez cały okres zarówno przed operacją, jak i w czasie rekonwalescencji, byłam w stałym kontakcie z doktorem i czułam się otoczona jego opieką, co było dla mnie bardzo ważne i dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Przed operacją umówiliśmy się z doktorem na symulację komputerową, podczas której wspólnie dobieraliśmy implanty. Przez mój problem z asymetrią, było to wyjątkowo skomplikowanym zadaniem, więc doktor sprowadził dla mnie aż 3 zestawy różnych implantów i sizery, które mierzył w trakcie operacji, aby uzyskać najlepszy z możliwych efektów. Zdawałam sobie sprawę, że osiągnięcie idealnej symetrii jest niemożliwe, ale akurat w tym przypadku muszę przyznać, że dr Pietrasik jest cudotwórcą. Mam piękne, idealne piersi, o rozmiarze doskonale dopasowanym do mojej sylwetki. Jestem bardzo szczęśliwa i każdemu z ręką na sercu polecam Pana Doktora Pietrasika!!!

Warszawa

paulisia0606

dr Pietrasik jest wspaniałym przeprowadził mi przeszczep nerwu. operacje takie podejmuje mało kto bo wszyscy się boją. ma świetne podejście do pacjenta zawsze ma dla niego czas na wszystkie pytania odpowiada. Doktor uwielbia dzieci. naprawił wszystko co spartaczyli po poprzedniej operacji. Jest bardzo ciepłym człowiekiem który robi to co robi z pasją.

maciejkad

Dr Kamil Pietrasik - godny polecenia lekarz, umie i lubi to co robi; ma bardzo dobry stosunek do pacjenta (doskonały kontakt, fachowa informacja dotycząca samego zabiegu). Operacja redukcji biustu wyszła bardzo dobrze. Dobre ręce chirurga plastycznego, polecam.

SylwiaSS

Polecam doktora Pietrasika. Przeszłam u niego operację odstających uszu, na dodatek prawe ucho miałam trochę zniekształcone. Teraz śmiało mogę wiązać włosy i nosić koczyki. Pan Doktor ujął mnie swoim podejściem, cierpliwie wszystko tłumaczył a także uspokoił, bo bardzo bałam się operacji. Wszystko zrobił tak, że bólu prawie nie było, byłam zaskoczona tym, że wcale bardzo nie cierpiałam po operacji. Chciałabym, żeby więcej lekarzy miało takie podejście do pacjenta jak dr Pietrasik!

"Najważniejszą wartością łączącą pacjenta i lekarza jest zaufanie."

PRZECZYTAJ OPINIE Z NIEZALEŻNYCH ŹRÓDEŁ:

Zalecenia pooperacyjne

Zalecenia przedoperacyjne

Postoperative recommendations

Preoperative recommendations