drKamil Pietrasik
język: polski
PL
|język: English
EN
O MNIE   GALERIA   OPINIE PACJENTÓW   CENNIK
OPINIE PACJENTÓW
Mariia Lorek - Warszawa
Dr. Pietrasik wykonał u mnie plastyke powiek górnych naprawdę jestem zadowolona efekt super mimo krótkiego czasu po zabiegu
Wyjątkowy lekarz POLECAM
Natalia - Wyszków
Jestem bardzo zadowolona z operacji, która odbyła się w Centrum Chirurgii Plastycznej Malia u dr. Kamila Pietrasika. To wspaniały lekarz, bardzo miły i przede wszystkim doświadczony. Moim problemem była duża asymetria piersi, Pan doktor fachowo ocenił możliwość operacji i wytłumaczył mi wszystko dokładnie. Konieczna była redukcja i plastyka piersi. Od operacji minęło pół roku. Bardzo miło wspominam okres rekonwalescencji, zarówno przed i po operacji byłam w stałym kontakcie z doktorem. Nie miałam żadnych komplikacji, a efekty są wspaniałe- czuję się lepiej psychicznie i fizycznie. Blizny są praktycznie niewidoczne. Cena zabiegu była przystępna, a wygląd kliniki nowoczesny z przemiłą opieką pielęgniarską i personelem. Bardzo polecam każdemu dr. Kamila Pietrasika :).
Zadowolona pacjentka :) - warszawa
Dr. Kamil Pietrasik jest bardzo milym, uprzejmym i kompetetnym lekarzem. Zawsze znajdzie dla pacjenta czas, czy przed czy po operacji. Wszystko bardzo dokladnie i zrozumiale tlumaczy. Wynik jest niesamowity, a operacja byla trudna do wykonania (duza asymetria). Jestem bardzo zadowlona i polecam czystym sumieniem dalej.
LTZ_WRK - Wrk
Dr Pietrasik - profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Rekonstrukcja prostowników wykonana idealnie. Polecam z czystym sercem.
12>>
DODAJ OPINIĘ
Opinie o mnie na:
znanylekarz.pl
estheticon.pl
InstagramFaceBook
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.