drKamil Pietrasik
język: polski
PL
|język: English
EN
O MNIE   GALERIA   OPINIE PACJENTÓW   CENNIK
OPINIE PACJENTÓW
Uszczęśliwiona pacjentka - Warszawa
U dr Pietrasika przeszłam operację symetryzacji piersi, której poprzedni chirurg, u którego byłam na konsultacji, bał się podjąć. Dr Pietrasik przedstawił mi kilka różnych nowatorskich metod tej operacji, po czym ostateczną decyzję podjęłam ja. Przez cały okres zarówno przed operacją, jak i w czasie rekonwalescencji, byłam w stałym kontakcie z doktorem i czułam się otoczona jego opieką, co było dla mnie bardzo ważne i dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Przed operacją umówiliśmy się z doktorem na symulację komputerową, podczas której wspólnie dobieraliśmy implanty. Przez mój problem z asymetrią, było to wyjątkowo skomplikowanym zadaniem, więc doktor sprowadził dla mnie aż 3 zestawy różnych implantów i sizery, które mierzył w trakcie operacji, aby uzyskać najlepszy z możliwych efektów. Zdawałam sobie sprawę, że osiągnięcie idealnej symetrii jest niemożliwe, ale akurat w tym przypadku muszę przyznać, że dr Pietrasik jest cudotwórcą. Mam piękne, idealne piersi, o rozmiarze doskonale dopasowanym do mojej sylwetki. Jestem bardzo szczęśliwa i każdemu z ręką na sercu polecam Pana Doktora Pietrasika!!!
paulisia0606
dr Pietrasik jest wspaniałym przeprowadził mi przeszczep nerwu. operacje takie podejmuje mało kto bo wszyscy się boją. ma świetne podejście do pacjenta zawsze ma dla niego czas na wszystkie pytania odpowiada. Doktor uwielbia dzieci. naprawił wszystko co spartaczyli po poprzedniej operacji. Jest bardzo ciepłym człowiekiem który robi to co robi z pasją.
maciejkad
Dr Kamil Pietrasik - godny polecenia lekarz, umie i lubi to co robi; ma bardzo dobry stosunek do pacjenta (doskonały kontakt, fachowa informacja dotycząca samego zabiegu). Operacja redukcji biustu wyszła bardzo dobrze. Dobre ręce chirurga plastycznego, polecam.
sylwiaSS
Polecam doktora Pietrasika. Przeszłam u niego operację odstających uszu, na dodatek prawe ucho miałam trochę zniekształcone. Teraz śmiało mogę wiązać włosy i nosić koczyki. Pan Doktor ujął mnie swoim podejściem, cierpliwie wszystko tłumaczył a także uspokoił, bo bardzo bałam się operacji. Wszystko zrobił tak, że bólu prawie nie było, byłam zaskoczona tym, że wcale bardzo nie cierpiałam po operacji. Chciałabym, żeby więcej lekarzy miało takie podejście do pacjenta jak dr Pietrasik!
<<12
DODAJ OPINIĘ
Opinie o mnie na:
znanylekarz.pl
estheticon.pl
InstagramFaceBook
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.