drKamil Pietrasik
język: polski
PL
|język: English
EN
O MNIE   GALERIA   OPINIE PACJENTÓW   CENNIK
OPINIE PACJENTÓW
Natalia - Wyszków
Jestem bardzo zadowolona z operacji, która odbyła się w Centrum Chirurgii Plastycznej Malia u dr. Kamila Pietrasika. To wspaniały lekarz, bardzo miły i przede wszystkim doświadczony. Moim problemem była duża asymetria piersi, Pan doktor fachowo ocenił możliwość operacji i wytłumaczył mi wszystko dokładnie. Konieczna była redukcja i plastyka piersi. Od operacji minęło pół roku. Bardzo miło wspominam okres rekonwalescencji, zarówno przed i po operacji byłam w stałym kontakcie z doktorem. Nie miałam żadnych komplikacji, a efekty są wspaniałe- czuję się lepiej psychicznie i fizycznie. Blizny są praktycznie niewidoczne. Cena zabiegu była przystępna, a wygląd kliniki nowoczesny z przemiłą opieką pielęgniarską i personelem. Bardzo polecam każdemu dr. Kamila Pietrasika :).
Zadowolona pacjentka :) - warszawa
Dr. Kamil Pietrasik jest bardzo milym, uprzejmym i kompetetnym lekarzem. Zawsze znajdzie dla pacjenta czas, czy przed czy po operacji. Wszystko bardzo dokladnie i zrozumiale tlumaczy. Wynik jest niesamowity, a operacja byla trudna do wykonania (duza asymetria). Jestem bardzo zadowlona i polecam czystym sumieniem dalej.
LTZ_WRK - Wrk
Dr Pietrasik - profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Rekonstrukcja prostowników wykonana idealnie. Polecam z czystym sercem.
Uszczęśliwiona pacjentka - Warszawa
U dr Pietrasika przeszłam operację symetryzacji piersi, której poprzedni chirurg, u którego byłam na konsultacji, bał się podjąć. Dr Pietrasik przedstawił mi kilka różnych nowatorskich metod tej operacji, po czym ostateczną decyzję podjęłam ja. Przez cały okres zarówno przed operacją, jak i w czasie rekonwalescencji, byłam w stałym kontakcie z doktorem i czułam się otoczona jego opieką, co było dla mnie bardzo ważne i dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Przed operacją umówiliśmy się z doktorem na symulację komputerową, podczas której wspólnie dobieraliśmy implanty. Przez mój problem z asymetrią, było to wyjątkowo skomplikowanym zadaniem, więc doktor sprowadził dla mnie aż 3 zestawy różnych implantów i sizery, które mierzył w trakcie operacji, aby uzyskać najlepszy z możliwych efektów. Zdawałam sobie sprawę, że osiągnięcie idealnej symetrii jest niemożliwe, ale akurat w tym przypadku muszę przyznać, że dr Pietrasik jest cudotwórcą. Mam piękne, idealne piersi, o rozmiarze doskonale dopasowanym do mojej sylwetki. Jestem bardzo szczęśliwa i każdemu z ręką na sercu polecam Pana Doktora Pietrasika!!!
DODAJ OPINIĘ
Opinie o mnie na:
znanylekarz.pl
estheticon.pl
InstagramFaceBook
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.